Aktualności


News del 23/03/2020


MASCHIO GASPARDO – W DOBIE KORONAWIRUSA

Niniejszym informujemy, że włoskie i zagraniczne zakłady MASCHIO GASPARDO, pracują w całkowitej zgodności z przepisami organów rządowych dotyczących ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa (Covid-19).

Od 25 marca, w związku z blokadą w Indiach, MASCHIO GASPARDO zamknęło fabrykę w Pune, zajmując się wyłącznie lokalnym rynkiem.

MASCHIO GASPARDO niezwłocznie podjęło wszelkie niezbędne działania, aby zagwarantować zdrowie i bezpieczeństwo swoim pracownikom podczas pracy. W szczególności każde z naszych biur przestrzega wszystkich protokołów dostarczonych przez władze zarówno w sektorze produkcyjnym, jak i w różnych działach, w których praca zdalna jest wykorzystywana w znaczący sposób.

Dlatego potwierdzamy, że produkcja i obsługa zamówień maszyn i części zamiennych jest zarządzana w standardowych terminach dostaw. Ponadto możliwość swobodnego przepływu towarów gwarantuje utrzymanie naszej zdolności przewozowej.

Dziękujemy wszystkim naszym pracownikom i dostawcom za ich zaangażowanie oraz zaufanie, jakie nasi klienci na świecie zawsze pokładali w naszej firmie.