Aktualności


News del 28/03/2019


WYPRÓBUJ NOWĄ APLIKACJĘ „MY MASCHIO GASPARDO"!

WAŻNE ZMIANY W OFICJALNEJ APLIKACJI „MY MASCHIO GASPARDO", IDEALNYM MIEJSCU DLA PROFESJONALISTÓW ORAZ FANÓW MASCHIO GASPARDO!

"Spreader Smart Set" to nowa funkcja dostępna w aplikacji MY MASCHIO GASPARDO! Dzięki tej nowej funkcji możliwe jest uzyskanie wszystkich parametrów niezbędnych do prawidłowego, łatwego i efektywnego ustawienia rozsiewacza PRIMO. Oprócz wbudowanych ustawień, można zapisać preferowane ustawienia oraz szybko zmienić konfigurację, w zależności od rodzaju użytego nawozu.

Aplikacja MY MASCHIO GASPARDO zapewnia dostęp do najnowszych informacji oraz aktualnych treści multimedialnych: pełnej gamy maszyn: zdjęcia, katalogi i filmy wideo za jednym kliknięciem! Teraz możesz być na bieżąco z nowościami w dziale Aktualności lub w razie potrzeby skontaktować się bezpośrednio z naszą firmą.

Dodatkowe funkcje są dostępne dla zarejestrowanych użytkowników: będziesz mógł zapisać swoje ulubione produkty, a jeśli posiadasz już sprzęt MASCHIO GASPARDO, możesz uzyskać przydatne informacje do zarządzania.

Możesz pobrać MY MASCHIO GASPARDO za darmo z dowolnego urządzenia, iOS lub Android.

Linki poniżej: