Haberler


News del 07/12/2018


BASIN DUYURUSU 5 ARALIK 2018

2018’in Kasım ayının sonunda, Andrea ve Mirco Maschio tarafından yönetilen MASCHIO Holding A.Ş., MASCHIO GASPARDO A.Ş’ nin hisse sermayesinin çoğunluğunu satın almıştır. 

Bu işlem, Maschio ailesinin, 1964 yılında Egidio ve Giorgio Maschio tarafından kurulmuş bir şirket olan Maschio Gaspardo Grup’un gelişmesine olan isteğinin devam etmesini güçlendirmektedir.

Halihazırda, CEO Luigi De Puppi önderliğindeki MASCHIO GASPARDO A.Ş Grubu, bir önceki yılın aynı dönemine kıyasla, 2018 yılını konsolide bazda ciro artışı ile kapatmayı öngörüyor. Özellikle Avrupa Birliği bölgesinde gelirlerin % 15 oranında artması ile, 2017 yılının sonundaki 180 milyon Euro’ya karşılık bu yıl sonunda bu rakamın 200 milyon Euro’yu aşması öngörülüyor.

Bu sonuca, dünya çapındaki satış ağının gücü, ürün yelpazesinin genişletilmesi için yapılan yatırımlar ve en son Kasım ayında Bologna’da gerçekleştirilen EIMA - Uluslararası Tarım ve Bahçecilik Makineleri Fuarı'nda büyük bir başarıya imza atan yenilikler sayesinde ulaşılmıştır.