Новини


News del 27/07/2018


ЗАСІДАННЯ АКЦІОНЕРІВ ГРУПИ MASCHIO GASPARDO ЩОДО УХВАЛЕННЯ ФІНАНСОВОГО ЗВІТУ ЗА 2017 р.: 

  • КОНСОЛІДОВАНИЙ ОБОРОТ В 2017 р. СКЛАВ 324 МІЛЬЙОНІВ ЄВРО
  • ПРИБУТКИ ГРУПИ ДОСЯГЛИ РІВНЯ ЧИСТОГО ПРИБУТКУ (ЩО ДОРІВНЮЄ 5 МЛН. ЄВРО) ЗА ТРИ РОКИ

 ПРИЗНАЧЕННЯ НОВОГО ГОЛОВНОГО ВИКОНАВЧОГО ДИРЕКТОРА: ЛУЇДЖІ ДЕ ПУППІ

На засіданні акціонерів Maschio Gaspardo Spa, компанії, що спеціалізується на виробництві сільськогосподарського обладнання для обробітку ґрунту, посівних робіт, захисту рослин, підживлення та сінозаготівлі, сьогодні було затверджено фінансовий звіт Компанії за 2017 фінансовий рік.

Разом з ухваленням фінансового звіту до 31 грудня 2017 р., завершився термін мандату виконавчого директора Массімо Борді (Massimo Bordi). Тому, на зборі акціонерів була запропонована кандидатура нового головного виконавчого директора в особі Луїджі Де Пуппі (Luigi De Puppi).

До групи, в якій, наразі, налічується 2200 працівників по всьому світі, із них 1200 - в Італії, входять 7 виробничих підприємств, 4 - в Італії та 3 - за кордоном, в Китаї, Індії та Румунії, при цьому комерційна мережа складається з 12 філій (Італія, Франція, Іспанія, Німеччина, Румунія, Польща, Туреччина, Україна, Росія, Китай, Індія, Північна Америка). 

Фінансові показники

Консолідований прибуток групи Maschio Gaspardo, станом на 31 грудня 2017 року становить 324 мільйони євро, що відповідає 11% зростанню по відношенню до 291 мільйону євро в 2016 році.

Такий результат, в сфері сільськогосподарської техніки на світовому ринку, продемонстрував хорошу тенденцію зростання, та був досягнутий завдяки потужній торговій мережі з філіями по всьому світі, а також завдяки впровадженню на ринок нових продуктів.

Аналізуючи географічні зони, продажі за кордоном, які складають 82% від обороту Групи, свідчать про значне 16% зростання показників в країнах Азії. Те ж саме стосується країн Східної Європи: 22% у порівнянні з 2016 роком. Зокрема в Індії, де Група має виробничі потужності починаючи з 2011 року - там показники зростання становлять 30% у порівнянні з 2016 роком.

Показники EBITDA, досягнуті компанією до кінця 2017 року, становлять 32 мільйони євро, демонструючи зростання на 8% у порівнянні з 29,7 мільйонами на кінець 2016 року. Прибутки Групи сягнули рівня чистого прибутку за три роки, а оголошений результат на кінець 2017 фінансового року становить 5 мільйонів євро. Чиста фінансова позиція, станом на 31 грудня 2017 року, становить 185 мільйонів євро зі зростанням на 4,5 мільйона євро в порівнянні з 2016 роком. Загальна вартість інвестицій 2017 року становить близько 11 мільйонів євро зі співвідношенням капітальних вкладень / обороту на рівні 3,5%. Досягнуті Групою результати, станом на 31 грудня 2017 року, відповідають цілям, що закладені в Промисловому плані на 2015-2018 роки.

 Призначення нової ради та нового головного виконавчого директора

Збори акціонерів Maschio Gaspardo Spa висунули сьогодні нову Раду, до складу якої входять: Мірко Маскіо (Mirco Maschio)- президент, Джорджіо Маскіо (Giorgio Maschio) - віце-президент, Андреа Маскіо (Andrea Maschio), Мартіна Маскіо (Martina Maschio), Альберто Бабан (Alberto Baban), Франко Басутті (Franco Biasutti) та Луїджі Де Пуппі на посаді нового головного виконавчого директора.

 Луїджі де Пуппі, італієць, уродженець району Фріулі-Венеція-Джулія, народився в 1942 році. Отримав ступінь бакалавра з економіки та бізнесу в Університеті Бокконі (Bocconi University), а також ступінь "почесний доктор наук" в економіці та банківській справі в Удінському університеті (Udine University). Луїджі Де Пуппі має широкий управлінський досвід у важливих італійських та міжнародних компаніях від промислового сектора до сектору банківського страхування, таких як Toro Assicurazioni та Alleanza Toro (президент та виконавчий директор), Banca Popolare FriulAdria (виконавчий та генеральний директор), Zanussi -Electrolux (виконавчий директор), Benetton (виконавчий директор) та Olivetti. На даний час він є членом правління таких компаній: Pittini Group, IVS, P.Rosa T.B.M та Calligaris.

Новий головний виконавчий директор має намір продовжити роботу з консолідації досягнутих результатів та закласти передумови створення нового етапу розвитку Групи в Італії та у всьому світі.

Члени сім'ї Маскіо, як головного акціонера Групи, вдячні інженеру Массімо Борді за досягнуті результати та за велику роботу, виконану протягом трьох років дії мандату. Протягом цього періоду вони разом розпочали роботу з виконання складного виробничого плану, подолавши важку фінансову ситуацію, що виникла в період з 2013 по 2014 рр., при цьому заклавши фундамент для нового трирічного періоду об'єднання та розвитку.

"Це були три важкі роки, що принесли значні результати. - заявив президент Maschio Gaspardo Spa Мірко Маскіо. - Протягом цих років ми, разом з мотивованою командою експертів, досягли надзвичайних результатів". "Призначення на посаду інженера Борді було останнім важливим рішенням мого батька Егідіо, перш ніж нас залишив, - заявила Андреа Маскіо, президент Maschio Holding- Тому ми дуже задоволені тим значним зростанням, яким охарактеризувалися ці три роки для Групи".

"Я залишаю компанію більш сильною, компанію з величезним, невимовним потенціалом. - сказав Массімо Борді, - мені було приємно працювати над таким складним проектом в компанії, наповненій потужною енергетикою та ентузіазмом, що залишились в спадок від президента Егідіо Маскіо".