Новини


News del 26/10/2017


Компанія Maschio Gaspardo вибрала компанію Kuehne + Nagel для консультаційного проекта з метою перебудови операційної та стратегічної моделі власного глобального ланцюга постачання запасних частин.

Завдяки доказаним можливостям, компетенції та міжнародному ноу-хау в галузі запасних частин компанія "Kuehne + Nagel" підготувала індивідуальну та спеціалізовану пропозицію для ланцюга постачання компанії "Maschio Gaspardo" на основі чотирьох принципів: стратегія для скорочення запасів, раціоналізації транспортної логістики, спрощення типологій замовлення, централізації та стандартизації IT.

Нова модель ланцюга постачання запасних частин дозволяє компанії Maschio Gaspardo отримати фінансові переваги на різних рівнях.

Завдяки цьому проекту компанії Kuehne + Nagel та Maschio Gaspardo отримали премію та почесний диплом на останній церемонії присудження премії "Логістика року", яка відбулася 20 жовтня у Мілані.

"Задоволення клієнта завжди було стратегічною метою групи компаній Maschio Gaspardo - зазначив Луїджи Казетта, голова сервісного підрозділу групи компаній Maschio Gaspardo - Нова модель ланцюга постачання запасних частин, спроектована разом з компанією Kuehne + Nagel, дозволить нам гарантувати своєму клієнту відмінне обслуговування, скорочуючи до мінімуму час простоювання машини. Це забезпечується завдяки більшої доступності запасних частин та скороченню термінів постачання."

“Ми пишаємося тим, що компанія Maschio Gaspardo обрала нас для перебудови ланцюга постачання запасних частин. Отримана премія є не лише визнанням наших можливостей та компетенції, але також є великим стимулом продовжувати розробку іноваційних рішень, які ефективно підтримують наших клієнтів у їх щоденних справах”, - заявив Руджеро Полі, керуючий директор компанії Kuehne + Nagel Italia