Новини


News del 19/06/2017


HAYMAKING FIELD DAY 2017 ROMANIA

 

Сінокіс став головною подією заходу FIELD DAY 2017, який організувала компанія Maschio Gaspardo за допомогою філії MG ROMANIA у Кішинеу-Кріш (Румунія).

Це була нагода зустрітися з представниками європейської мережі дистрибуції за участю 100 дилерів з Італії, Румунії, Франції, Іспанії та Польщі, а також продемонструвати в роботі новітній асортимент продукції.

Захід відкрився 15 червня та розпочався днем преси, під час якого 40 галузевих журналістів, запрошених із усієї Європи, відвідали оновлений завод у Кішинеу-Кріш і польові випробування нової техніки. Натомість 16 червня присвятили дилерам.

На ланах були представлені справжні окраси нового асортименту Maschio Fienagione, включаючи фронтальну косарку DEBORA PRO F, яку використовують у поєднанні з задньою косаркою DEBORA PRO. Після скошування використали сіноворушилку ELIA та подвійні колісні граблі GOLIA PRO, щоб підготувати сіно до проходу рулонного прес-підбирача.

На додаток до демонстрації лідерів продажу EXTREME 365, EXTREME 265 та EXTREME 165 ще показали в роботі новий рулонний прес-підбирач із інтегрованим обмотником рулонів MONDIALE 120 COMBI, який був попередньо представлений на минулій виставці EIMA 2016.

Для роздільної підготовки ґрунту запропонована переконлива дискова борона ADMIRAL із шириною захвату 8 метрів і 5-метрова модель культиватора TERREMOTO із напівпричіпним плугом MIRCO.

Торговельним представникам продемонстрували нову комбіновану сівалку CORONA X-FORCE з удосконаленнями, що були внесені науково-дослідним підрозділом Maschio у попередню відому модель. Техніку для обробки культур було представлено на ланах причіпним обприскувачем CAMPO 65, який вирізняється сталим і однорідним розбризкуванням. Оснащений дистанційною ультразвуковою системою NORAC, CAMPO забезпечує незмінну відстань між штангою та ґрунтом і автоматично пристосовується до різних перешкод і нерівностей на своєму шляху.