Haberler


News del 19/06/2017


HAYMAKING FIELD DAY 2017 ROMANIA

Maschio Gaspardo tarafından Chiscineu Cris (Romanya)'daki MG ROMANIA şubesinde düzenlenen FIELD DAY 2017'nin gündeminde ot ve saman balyalama vardı.

İtalya, Romanya, Fransa, İspanya ve Polonya'dan gelen 100 bayinin katılımı sayesinde, Avrupa dağıtım ağı ile bir araya gelmek ve ürün yelpazesindeki yenilikleri iş başında görme imkânı sunmak için eşsiz bir fırsat.

Etkinlik 15 Hazirandaki, Avrupa'nın her yerinden gelen 40 gazetecinin, yenilenen Chiscineu Cris tesisini ziyaret ettiği ve yeni ürünlerin test edilişine tanık olduğu Press Day ile başladı. 16 Haziranda ise bayilere yönelik etkinlikler gerçekleştirildi.

Maschio Gaspardo'nun yeni Ot ve Saman Balya Makinesi Serisi, DEBORA PRO arkaya asılı tip biçme makinesi ile birlikte kullanılan DEBORA PRO F öne asılır tip biçme makinesinden başlayarak, tüm “cevher”lerini sergiledi. Biçme makinelerinden sonra, ELIA ot dağıtma tırmığı ve GOLIA PRO ikili yıldız tip ot toplama makinesi iş başına geçerek, silindirik balya makinelerinin gelmesini beklerken ürünleri hazırladı.

En çok satanlardan EXTREME 365, EXTREME 265 ve EXTREME 165'in yanı sıra, ilk olarak bir sene önce EIMA 2016'da sunulan yeni MONDIALE 120 COMBI silindirik balya makinesi de marifetlerini gösterdi.

Toprak işleme alanında, 8 metrelik çalışma genişliği ile görkemli ADMIRAL diskaro ve TERREMOTO kultivatörün 5 metrelik versiyonunun ardından MIRCO çekilir tip pulluk test edildi.

Yeni CORONA X-FORCE kombine ekim makinesi, Maschio Gaspardo ARGE departmanının önceki modele getirmiş olduğu yenilikleri bayilere gösterdi. İlaçlama alanında, sabit ve homojen dağıtım özelliği ile fark yaratan CAMPO 65 çekilir tip ilaçlama makinesi sahaya çıkarıldı. NORAC ultrasonik uzaktan kumanda sistemli CAMPO, püskürtme çubuğu ile toprak arasındaki mesafeyi sabit tutarak yolunun üzerindeki çeşitli engellere ve düzensizliklere otomatik olarak uyum sağlamayı başardı.

Videoyu izle burada