Новини


News del 03/05/2017


ГРУПА MASCHIO GASPARDO ПОСИЛЮЄ СВОЮ ПРИСУТНІСТЬ НА РИНКУ ПЛУГІВ

Походить від фірми MASCHIO ARATRI Srl з м. Конкордія-Саджіттарія (ВЕ)

Група MASCHIO GASPARDO посилює свою присутність на ринку плугів за рахунок збільшення до 49 % своєї частки капіталу у Moro Pietro Meccanica з м. Конкордія-Саджіттарія (ВЕ), яка після цього отримає назву MASCHIO ARATRI Srl.

Решту 51 % було придбано Idea19 Srl, холдингом Альберто Бабана, який у цій групі обійматиме посаду голови Ради правління, тоді як Лука Барзан залишиться на посаді виконавчого директора, яку він обіймає з 2015 року.

Завдяки цій операції група з Падуї представлятиме по всьому світу свої вироби, призначені для обробки землі, посівних робіт, заготівлі сіна та захисту культур, і зміцнить свою стратегію full liner.

Нова організаційна структура дозволить також розробити для MASCHIO ARATRI амбіційну промислову програму, що передбачатиме розширення асортименту продукції й оптимізацію виробничих і логістичних процесів. Це допоможе забезпечити якомога кращий сервіс для замовників, кількість яких невпинно зростає.

Компанію Moro Pietro Meccanica, в майбутньому MASCHIO ARATRI Srl, було засновано 1958 року родиною Моро, яка зробила її важливим і визнаним гравцем у галузі виробництва плугів.

У 2013 році група MASCHIO GASPARDO увійшла до капіталу фірми Moro Pietro Meccanica, підписавши угоду про торговельну та промислову співпрацю, яка передбачала продаж асортименту плугів із торговою маркою MASCHIO на всіх міжнародних ринках. 

Від сьогодні увесь асортимент продукції MASCHIO ARATRI буде продаватися в Італії й у світі виключно під брендом MASCHIO через потужну та розгалужену торговельну мережу групи.

xxx 

Група Maschio Gaspardo є лідером у виробництві техніки для обробки землі, посівних робіт, обробки культур, вирощування та заготівлі сіна. Заснована в Камподарсего (ПД) 1964 року братами Еджідіо і Джорджо Маскьо, група Maschio Gaspardo нараховує 1800 співробітників. Компанія володіє 10 виробничими підприємствами, з яких 3 розташовані за кордоном (у Китаї, Індії та Румунії), і 12 торговими філіями (в Італії, Франції, Іспанії, Німеччині, Польщі, Україні, Туреччині, Росії, Північній Америці, Китаї, Індії, Румунії). У 2009–2014 рр. обсяг продажів групи зріс більше ніж удвічі — зі 118 до 324 мільйонів євро. 80 % зростання було згенеровано за рахунок закордонних ринків. Родина Maschio, власник контрольного пакета акцій, володіє 86 % статутного капіталу, решта 14 % належить компанії Friulia Finanziaria FVG.