Новини


News del 10/06/2016


УСІ БАНКИ ДАЮТЬ ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО УГОДІ ПРО РЕСТРУКТУРИЗАЦІЮ БОРГУ КОМПАНІЇ MASCHIO GASPARDO GROUP

Компанія Maschio Gaspardo Group, провідний виробник сільськогосподарського обладнання, підписала угоду про реструктуризацію боргу з 24 банками-кредиторами.

Цю операцію компанія просувала, аби реорганізувати банківський борг згідно фінансовим прогнозам та прогнозам прибутку за бізнес-планом на 2015-2018 роки.

Компанія зазнала надзвичайно інтенсивного розвитку за період з 2009 по 2014 рр., подвоївши оборот зі 118 мільйонів євро у 2009 до 324 мільйонів євро у 2014 - сукупний темп річного зростання +22,4 % - завдяки інвестиціям та поглинанням, що мали на меті зробити компанію єдиним оператором у світі, який пропонує повний спектр сільськогосподарської техніки.

З приходом на посаду генерального директора пана Массімо Борді, запрошеного родиною Маскіо керувати компанією на початку червня 2015 року, фірма стала на шлях консолідації та покращення своєї позиції як лідера ринку.

Банки підтвердили довіру до компанії та її нового менеджменту, поновивши торговельний кредит на 3 роки і перевизначивши графіки погашення кредиту за середньостроковими заборгованостями.

Згідно до цього договору керівництво може сфокусувати свої зусилля на досягненні амбітних промислових та ринкових цілей і на посиленні позиції глобального лідера у своєму бізнесовому сегменті на основі бізнес-плану на 2015-2018 роки, що містить такі основні напрямки:

  • перевизначення організаційної структури компанії шляхом посилення менеджерів нижчої ланки, які підпорядковуються безпосередньо генеральному директору;
  • спрощення корпоративної структури через продаж нестратегічних активів;
  • перегляд організації виробництва шляхом раціоналізації заводів та складів; 
  • підвищення прибутку до сплати процентів, податків і амортизації (EBITDA) завдяки збільшенню торговельних націнок і обмеженню адміністративних витрат;
  • скорочення чистої фінансової заборгованості внаслідок оптимізації та підвищення вказаних вище націнок.

Результати на 31 грудня 2015 р. вже показують позитивний ефект вжитих заходів, що виражається у корпоративному обороті 298 мільйонів євро і EBITDA 25 мільйонів євро відповідно до прогнозів. Чиста фінансова позиція на 31 грудня 2015 р. також показує істотне покращення у розмірі 196 мільйонів євро проти 240 мільйонів євро на 31 грудня 2014 р.

У контексті цієї транзакції Maschio Gaspardo Group отримала підтримку компанії PricewaterhouseCoopers в якості фінансового радника і міланської юридичної фірми Legance в консультаціях з юридичних питань. Компанія Latham & Watkins консультувала банки з приводу правових аспектів.

«Підписання угоди з банками - ключовий етап плану консолідації і розвитку компанії, що дозволяє нам дивитись у майбутнє з великим оптимізмом», - зазначив Массімо Борді, генеральний директор Maschio Gaspardo Group.

xxx 

 

Maschio Gaspardo Group - провідний виробник орної, посівної, збиральної і сінозбиральної техніки та обладнання для озеленення. Заснована в Камподарсего (Падуя) у 1964 році братами Егідіо і Джорджіо Маскіо, Група винаймає по всьому світу 1800 робітників на 15 виробничих підприємствах, 3 з яких знаходяться за кордоном - у Китаї, Індії та Румунії - і у 12 філіалах (Франція,Іспанія, Німеччина, Польща, Україна, Туреччина, Росія, Північна Америка, Індія, Румунія). Маючи оборот близько 300 мільйонів, з яких 80% експортується до 100 країн світу, Компанія займає перше місце в Італії і є однією з перших у світі у секторі виробництва сільськогосподарської техніки. Родина Маскіо, власник контрольного пакету акцій, тримає 86% акціонерного капіталу, а решта 14% належить фірмі Friulia Financial FVG Spa, давньому партнеру компанії.