Новини


News del 17/02/2016


Академія Маскіо відкриває свої двері. Це нова комерційна та технічна тренувальна школа від Групи Маскіо-Ґаспардо. Програма навчання, яка створена для працвників Групи та дилерів, охоплюватиме кілька напрямків, повязаних з механізацією сілського господарства. Починаючи з аналізу ринку та технік продажу, завершуючи просуванням продукції та практичними аспектами, такими як технічне обслуговування чи обслуговування клієнтів.

Академія Маскіо – це школа, де Група має намір культивувати прагнення до технічних та комерційних знань, що стосуються сільськогосподарського обладнання. Мета полягає в розвитку співробітників Групи та дилерів для надання клієнту сервісу найвищого рівня, який збільшить задовільння клієнта від співробітництва на всіх етапах, від закупілі техніки до ії використання.

Академія Маскіо знаходиться в Камподарсего, поблизу місця, де розташована історична будівля, де протягом багатьох років знаходився перший офіс Компанії. Це місце, яке може бути водночас, як навчальною лабороторією, так і місцем, де навчання проводяться у відкритому полі. Приміщення школи є енергонезалежним та не має негативного впливу на навколишнє середовище.

Перші заняття «Асортимент та Обслуговування Продукції Маскіо Ґаспардо» були проведені з 8 по 11 лютого для більш ніж 50 дилерів. Чотири дні теоритичних та практичних занять на тему обслуговування та відновлення обладнання для обробки грунту, посіву та засоби для захисту рослин. Учасники відвідували заняття з великою зацікавленістю та отримали сертифікати.

Наступне навчання Академії Маскіо проходитиме на першому тижні Березня. На заняттях будуть розглянуті такі теми, як засоби захисту рослин, навісні та причіпні обприскувачі, садові обприскувачі.