Części Zamienne

Oryginalne części Maschio Gaspardo są dostarczane wyłącznie przez dział części MASCHIO GASPARDO Parts. Widząc logo Maschio-Gaspardo i hologram na opakowaniu masz pewność, że zamówione przez Ciebie oryginalne części Maschio-Gaspardo dokładnie spełniają wymagania techniczne i zostały wyprodukowane przez zatwierdzonych dostawców. Oryginalne części zamienne są zawsze opłacalnym rozwiązaniem jeśli ma się na uwadze żywotność produktu.


Dostępność części zamiennych Maschio Gaspardo jest świadczona na rynku maszyn rolniczych całego świata. Gwarantujemy punktualne dostawy części do Twojego dealera, serwisu i tym samym do Ciebie, naszego klienta.

Aby zapewnić szybki transport pilnych zamówień współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami kurierskimi. W Europie naszym celem jest transport dostaw z polskiego magazynu części do Twojego dealera, lub nawet z Włoch do większości państw europejskich, w zaledwie 24 godziny.

Obejmuje to również wcześniej wyprodukowane modele z lat 80-tych i 90-tych. W przypadku gdyby Twój dealer nie miał żądanej części na magazynie, zostanie ona błyskawicznie wysłana przez importera lub fabrykę.

 

MASCHIO GASPARDO S.P.A.

parts@maschio.com

tel. +39 049 9289888

fax +39 049 9289900